Kriolipoliza

 

Kriolipoliza LipoCryo®– nieinwazyjna metoda wali z nagromadzoną tkanką tłuszczową. Z nami pozbędziesz się niechcianych centymetrów w obwodzie!

Odchudzanie przez schładzanie- system innowacyjnej technologii polegającej na redukcji miejscowo nagromadzonej tkanki tłuszczowej poprzez działanie niskiej temperatury.

Proces kriolipolizy jest selektywny, kontrolowany, działa w miejscu przyłożenia głowicy, powodując rozpad komórek tłuszczowych, nie uszkadzając tkanek otaczających. Z badań wynika, iż komórki tłuszczowe są nieodporne na zmiany temperatur. Głowica LipoCryo® podczas zabiegu utrzymuje stałą temperaturę (około +3 ), która powoduje efekt lipolizy. Dalej skrystalizowane komórki tłuszczowe w procesie metabolicznym zostają wydalone z organizmu. Ze względu na kontrolowaną temperaturę, zabieg jest bezpieczny dla otaczających tkanek ( nerwy, skóra, naczynia krwionośne ) i wysoce skuteczny. Jedno przyłożenie trwa 45 min.

Przygotowanie do zabiegu:

Brak szczególnego przygotowania

Dla kogo kriolipoliza?

Zabieg dedykowany jest osobom posiadającym nadmiar skupionej tkanki tłuszczowej w miejscach: brzuch, uda, łydki, pośladki, ramiona, okolice bioder i dolna część pleców.

Przeciwwskazania do wykonania zabiegu kriolipolizy:

– ciąża obecna i laktacja,
– choroby skórne, stany zapalne, rany, pokrzywka, miejscowe zaburzenia krążenia,
– choroba Reynauda,
– krioglobulinemia,
– choroby nerek i wątroby,
– choroby autoimmunologiczne (tj.: bielactwo, łuszczyca SM),
– nieustabilizowana cukrzyca,
– opryszczka,
– infekcje ogólnoustrojowe,
– przepuklina

Postępowanie po zabiegu:

Powrót do normalnej aktywności bezpośrednio po zabiegu. Po zabiegu występuje zaczerwienienie, lekkie odrętwienie i może trwać do kilu godzin po ukończeniu sesji. Czasami pojawia się słaby krwiak i dyskomfort przypominający zakwasy wynikające ze stanu zapalnego związanego z kriolipolizą- znikające w ciągu kilku dni.